On Kervancı Tekstil Yatak Örtüleri  olarak 26 yıldır Ev Tekstili Sektöründe  siz değerli müşterilerimizi ürünlerimizle buluşturuyoruz.

Uluslararası İhracatta 30 Farklı Ülkede Onkervancı Kalitesini bulabilirsiniz. Firmamız Müşteri  Memnuniyeti,Kaliteli Ve  Sürekli Hizmet Verebilmek  Adına Yenilikçi,modern ve Geniş Ürün  Yelpazesini Sizlere  Sunmaktadır.Kalitede Öncü, Fiyatta Ölçüyle Farklı Bir Hizmeti OnKervancı Tekstil Farkıyla  siz değerli Müşterilerimize  Sunmaktayız.

HEDEFİMİZ

Gelişen teknoloji ile  ürünlerimizi, yüksek standartlarla tüketicilerimizin beklentilerini karşılamaktayız ve satış sonrası destek hizmetleri vermenin önemine de inanmaktayız. Türkiye sınırları içerisinde büyümesi ilk olarak  Bursa’da başlayan Onkervancı Yatak Örtüleri  Bursa Vatan Caddesi Üzerinde hizmetlerini devam ettirmek de ve sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yetişmiş uzman işgücü, ciddi iş yaklaşımı ve yılların verdiği tecrübe birikimiyle tercih edilen bir firma  ve istikrarlı fiyat politikamızla da müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

On Kervancı tekstil insan sağlığına büyük önem vermektedir. Bununla birlikte kalite standartlarına uygun hareket etmektedir.

VİZYONUMUZ

Birinciliğimizi iş kalitemizle, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek sektörümüzde takdir edilen,lider konumuna yükselmek ve iş birliği içinde çalıştığımız kuruluşlar nezrinde güvenliğini kanıtlamış, herkesin kaliteli ve istikrarlı yükselişini onayladığını bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek ev tekstili sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte en büyük vizyonumuz olacaktır…

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı