www.onkervanci.com'dan aldığınız ürünler maksimum 1 ile 3 gün  içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

 

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 14 gün içerisindedir.

 

İade & Değişim Ücretli midir?

İade & Değişim talebiyle www.onkervanci.com'a gönderdiğiniz ürünlerin tüm kargo masrafları göndericiye aittir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış yada hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. kullanılmış olmaları halinde iade edilemez.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renkte gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.

 

İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

İade & değişim yapmak istediğiniz ürünlerin yer aldığı siparişi, hesabım > siparişlerim bölümünden bulduktan sonra iadealebi oluştur butonuna tıklayınız yada bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karşınıza gelen form aracılığıyla istediğiniz ürünü iade & değişim olarak gönderebilirsiniz. Eğer "İade Talebi Oluştur" butonunu siparişlerim bölümünde göremiyorsanız, iade & değişim süreci sona ermiş demektir.

 

İnternet Sitesinden İade & Değişim Talebi Oluşturdum, Şimdi Ne Yapmam Gerekiyor?

En yakın Sürat Kargo şubelerine gidip, ürünleri www.onkervanci.com'a karşı ödemeli olarak göndermek istediğinizi söylemelisiniz.

 

Resmi Firma Adı ve Adresi Nedir?

ONKERVANCI TEKSTİL  'dir.

Adress: VATAN MAH. 2.VATAN CAD. NO:36-40 YILDIRIM/BURSA' dır.

 

Ürünlerimi Başka Kargo Firmaları İle Gönderebilir miyim?

Sürat Kargo haricinde, diğer kargo firmaları ile yapılan gönderilerin kargo ücreti göndericiye aittir. Diğer kargo firmaları ile karşı ödemeli gönderilen ürünler firmamız tarafından teslim alınmayacaktır.

 

Ürünleri Sürat Kargo İle Gönderdim Şimdi Ne Olacak?

İade & Değişim işlemlerinin başlatılabilmesi için, öncelikle göndermiş olduğunuz ürünlerin bizlere ulaşması gerekmektedir. Ürünler bizlere ulaşıp, iade & değişim talebi onaylandıktan sonra hesabınıza, ürünlerin toplam tutarı "Değişim Puanı" olarak tanımlanır. Bu tutar tanımlandıktan sonra  yeni bir sipariş oluşturularak değişim puanınızı kullanabilirsiniz. Para iadesi istemişseniz gönderdiğiniz IBAN numarasına para iadesi yapılacaktır. Tüm bu süreçleri iade taleplerim bölümünden takip edebilirsiniz. Ayrıca kapıda ödeme ve kargo bedelleri gibi ürün dışı tutar iadeleri yapılmamaktadır.

 

İade Edilen Ürünün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılır?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra www.onkervanci.com tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve www.onkervanci.com’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

Taksitli Alışverişlerde Tutar İadesi Neden Taksitli Yapılır?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yapılmaktadır.

 

Saygılarımızla,

www.onkervanci.com Ekibi.

 

 

 

İade & Değişim Süreci Kaç Gündür?

Siparişin teslimatından sonraki 14 gün içerisindedir.


 

İade & Değişim Ücretli midir?

İade ve değişim talep edilen ürünlerde 15TL kargo ücreti kesilerek iade yapılabilmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde kg/desi arttığından kargo ücreti de değişmektedir.

 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girmez?

Etiketi koparılmış ya da hızlı tahrip olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.  kullanılmış olmaları halinde iade edilemez. Outlet(indirimli) ürünlerinde iade ve değişim mevcut değildir.
 

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda ya da teslimatta zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renkte gelmemiş ürünler acil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.


İade & Değişim Süreci Nasıl Başlatılır?

Whatsapp iade ve değişim hattı: 0536 601 61 65 ile whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Saygılarımızla,
www.onkervanci.com  Ekibi.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı